AÇLIK OYUNLARI – 2012

Açlık Oyunları – 2012) HD Movie Watch, Açlık Oyunları – 2012) full download, Açlık Oyunları – 2012) download, Açlık Oyunları – 2012) download torrent, Açlık Oyunları – 2012) trailer, Açlık Oyunları – 2012) mp4 hd, Açlık Oyunları – 2012) torrent download, Açlık Oyunları – 2012) film download, Açlık Oyunları – 2012) full torrent, Açlık Oyunları – 2012) torrent link, Açlık Oyunları – 2012) watch, Açlık Oyunları – 2012) free, Açlık Oyunları – 2012) movie, full indir, indir, download, indir torrent, fragman, mp4 hd, torrent download, film indir, full torrent, torrent link, filmini izle, izle, bedava, sinema, seyret, dvd

Filmin Adı : Açlık Oyunları – 2012

Açlık Oyunları - 2012) -


Run Time : 142 dakika

Genre : Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Macera, Romantik, Psikolojik, Gençlik,

Açlık Oyunları – 2012 Konusu: Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır. Başkent Capitol’ün etrafında 12 bölge bulunmaktadır. Capitol şiddetli ve acımasızdır ve bölgeler bir hat boyunca sıralanmıştır. nnOnların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. Açlık oyunları TV’den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır.

Yorum -1 :Bence beklentiyi yüksek tutcak filmlerden.. Konu çok güzel işlenmiş; aksiyon, aşk ,komedi .. alayı var filmde.. nFinale kalan çifte özel olanları da ayrıca hoştu..nTedirgin olan arkadaşlara hitaben: Bu film’i diğer vizyon filmlerine tercih ettim, huzurluyum, mutluyum pişman olmayacaksınız.

Yorum -2 :filmin senaryosu çok güzeldi.ama kamera sürekli hareket halindeydi çoğu sahnede biraz gözlerim yoruldu. daha iyi görüntü olabiilirdi.ama genel olarak film iyiydi.

Yorum -3 :Kötü değildi fakat pek de beğendiğim söylenemez. Aksiyon sahnelerini yetersiz buldum. Kurgusu, senaryosu güzeldi. Sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Yorum -4 film çok zevkliydi de denilebilinir. ilk yarı çok güzeldi ve rahattı.2. yarıda ise aksiyon sahneleri çok hoştu ama biraz kanlı olduğu için ve konusu yüzünden 9.1/10 veriyorum. kitabın özetini pek yapamamışlar ama güzeldi.hatta gerilim/romantik/macera ve bazen de komedi unsurları bile içerebiliyor. Genel olarak hoştu.

Açlık Oyunları – 2012 Yönetmen : Gary Ross

Oyuncular : Josh Hutcherson, Isabelle Fuhrman, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Liam Hemsworth, Wes Bentley, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Jennifer Lawrence, Alexander Ludwig, Toby Jones, Leven Rambin, Lenny Kravitz, Amandla Stenberg, Willow Shields, Jack Quaid, Jacqueline Emerson, Latarsha Rose, James Gaisford, Amber Chaney, Jeremy Marinas, Ethan Jamieson, Sam Ly, Kalia Prescott, Chris Mark, Paula Malcomson, Dayo Okeniyi, Brooke Bundy, Phillip Troy Linger, Nelson Ascencio

Film Budget : $100,000,000

IMDB Rating : 8.5

Açlık Oyunları – 2012 Yazar: Gary Ross (screenplay), Suzanne Collins (screenplay)Açlık Oyunları – 2012 HD Movie Watch
Açlık Oyunları – 2012 full download
Açlık Oyunları – 2012 download
Açlık Oyunları – 2012 download torrent
Açlık Oyunları – 2012 trailer
Açlık Oyunları – 2012 mp4 hd
Açlık Oyunları – 2012 torrent download
Açlık Oyunları – 2012 film download
Açlık Oyunları – 2012 full torrent
Açlık Oyunları – 2012 torrent link
Açlık Oyunları – 2012 watch
Açlık Oyunları – 2012 free
Açlık Oyunları – 2012 movie

Açlık Oyunları full indir
Açlık Oyunları indir
Açlık Oyunları download
Açlık Oyunları indir torrent
Açlık Oyunları fragman
Açlık Oyunları mp4 hd
Açlık Oyunları torrent download
Açlık Oyunları film indir
Açlık Oyunları full torrent
Açlık Oyunları torrent link
Açlık Oyunları filmini izle
Açlık Oyunları izle
Açlık Oyunları bedava
Açlık Oyunları sinema
Açlık Oyunları seyret
Açlık Oyunları dvd
Açlık Oyunları türkçe dublaj
Açlık Oyunları yorum

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

thanks for the review. i now decided to try this product thanks to your opinion.

it really helped me. Thank you.

i got amazing results. but it took some time and some patience. thanks alot.

I am happy to hear that. Regards.

Saving time and money. The platform is easy to use, the employees are knowledgeable, friendly and very respectful of my time

Dear Ricardo,
Experiences like yours are far too common. I'm so glad we were able to help you feel comfortable. I'm also happy that we were able to help you resolve your problem.
Thanks for placing your trust in us and your willingness to share.
Best,

I’m completely satisfied with product.

thanks for taking the time to share your thoughts and feedback with us. We're grateful for your honest feedback and we're glad you feel we're on the right track!

I am so pleased with this product. Needless to say we are extremely satisfied with the results. I was amazed at the quality of it.Thanks.

We're happy that you're happy, and we're looking forward to your next visit.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

error: Content is protected !!